O nás

Když jsme v roce 2016 spustili první verzi Dárkové krabičky, byli jsme v Čechách jediný e-shop, ve kterém bylo možné sestavit si vlastní dárkový balíček na pár kliknutí. Podařilo se nám podpořit skvělé české i zahraniční produkty, které do té doby neznal úplně každý.

Díky tomu jsme mohli přinést inspiraci na super dárky, které jen tak někde nekoupíte. A proto v tom s ještě větší energií pokračujeme dodnes. Vymyslet originální dárek totiž občas zabere spoustu času a energie. My jsme si jednoho dne uvědomili, že za rok stihneme oslavit narozeniny všech členů rodiny, několika přátel, do toho pár mimořádných událostí, a nakonec také Vánoce. To je spousta dárků, které udělají radost, ale člověk už někdy neví, kde vzít nápady:)

Proto jsme si jednou před Vánocemi řekli, že pro své blízké připravíme nějaké originální dárkové balíčky. Jenže neexistovalo žádné pěkné online místo, kde bychom si takový balíček mohli sestavit. A protože nás ze všeho nejvíc baví hledat neokoukané a trendy dárky, rozhodli jsme se jedno takové online místo vytvořit. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a přejeme krásné vybírání!🥳❤️

Barbora Kyclová

majitelka